Uncategorized

Sources/ منابع

Sources

در بخش منابع (Sources)، ‌میتوانید محبوبترین کتابهای زبان را پیدا کنید. اگر به کتاب خاصی علاقمند هستید. کافیست روی لینک مربوطه کلیک فرمایید تا از آن کتاب بصورت رایگان بهره مند شوید.

همچنین در این بخش به تفکیک، به معرفی محبوب ترین و پر کاربرد ترین کتاب ها پرداخته ایم: 

کتاب های Grammar in Use

 در دسته معتبر ترین کتاب های تقویت گرامر قرار دارند. کتاب های Grammar in Use بهترین کتاب گرامر برای افراد خود خوان است که در سطح مبتدی و متوسط قرار دارند. این کتاب ها توسط میلیون ها زبان آموز و معلم در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد. توسط Raymond Murphy نوشته شده است و شامل توضیحات جامعی در مورد ساختارهای گرامری زبان انگلیسی است. هر درس این کتاب شامل توضیحاتی در مورد یک ساختار گرامری خاص، مثال‌هایی و تمرین‌هایی برای تثبیت مطالب است.

برای دانلود کلیک کنید

_________________________________________________________________

از سری کتاب‌های “Grammar in Use” است که برای زبان‌آموزان سطح پیشرفته طراحی شده است. این کتاب توسط Martin Hewings نوشته شده است و شامل توضیحات جامعی در مورد ساختارهای گرامری پیشرفته زبان انگلیسی است.

این کتاب به صورت ساده و قابل فهم توضیح می‌دهد که چگونه به طور صحیح از ساختارهای گرامری پیشرفته مانند زمان‌های مختلف، شرطی، روابط بین کلمات، اسم‌های جمع و مفرد، و غیره استفاده کنید. هر درس این کتاب شامل توضیحاتی در مورد یک ساختار گرامری خاص، مثال‌هایی و تمرین‌هایی برای تثبیت مطالب است.

این کتاب به عنوان یک منبع مفید برای زبان‌آموزانی که به دنبال یادگیری ساختارهای پیشرفته گرامری زبان انگلیسی هستند، پیشنهاد می‌شود.

برای دانلود کلیک کنید

_______________________________________________________________

معمولاً کسانی از این کتاب استفاده می‌کنند که قصد دارند در آزمون‌های اختصاصی و بین‌المللی زبان شرکت کنند. به آخرین نسخۀ گرامر این یوز ادونس که برخلاف نسخه‌های قبلی آن، همراه با یک CD حاوی فایل صوتی ارائه می‌شود، 8 درس و 100 صفحۀ جدید اضافه شده است.

برای دانلود کلیک کنید

 

 

کتاب های Oxford Word Skills

یک دوره سه سطحی واژگان مبتنی بر موضوع برای یادگیری و تمرین کلمات، عبارات و دستور زبان واژگانی در متن است. کتب Oxford Word Skills واژگان و مهارت های یادگیری دانش آموزان را بهبود می بخشد. ارائه های کوتاه و واضح و فرصت های زیاد برای تمرین به دانش آموزان اعتماد به نفس برای استفاده از واژگان جدید می دهد. هشتاد درس در هر سطح به این معنی است که طیف وسیعی از موضوعات و موقعیت های روزمره را پوشش می دهند.

 

 

دانلود سطح مقدماتی: Basic

دانلود سطح متوسط: Intermediate

دانلود سطح پیشرفته: Advanced

کتاب Vocabulary in Use

گر قصد شرکت در آزمون آيلتس IELTS را داريد و مي خواهيد در دانشگاه هاي معتبر انگليسي زبان ادامه تحصيل بدهيد، هرگز اين کتاب ارزشمند را از دست ندهيد! بي شک يکي از بهترين مجموعه کتابهاي لغت زبان انگليسي ، English Vocabulary in Use ها هستند سري کتاب هاي Vocabulary in Use، منتشر شده از سوي انتشارت کمبريج ، مجموعه اي کامل براي آموزش لغات و اصطلاحات زبان انگليسي و به صورت خودآموز است، اين سري از کتاب ها که در سطوح مختلف طبقه بندي شده اند، سعي دارند لغات زبان انگليسي را از پايه ترين سطح تا سطوح پيشرفته آموزش دهند. اين کتاب براي آمادگي آزمون آيلس IELTS بسيار مهم است. آيلتس IELTS يکي از آزمون‌هاي بين‌المللي زبان انگليسي است که تمامي افرادي که با اين زبان سروکار دارند، کم‌وبيش با آن آشنا هستند. اين آزمون در دو نوع مختلف برگزار مي‌شود: آکادميک (Academic) و عمومي .(General Training) افرادي که قصد ادامه تحصيل در دانشگاه‌هاي انگليسي زبان را دارند، بايد نوع آکادميک اين آزمون، و افرادي که به منظور گذراندن دوره‌هاي کوتاه‌مدت فني و حرفه‌اي، کار و يا اقامت قصد سفر به کشورهاي انگليسي‌ زبان را دارند، بايد در نوع عمومي اين آزمون شرکت کنند. ديگر ويژگي هاي اين کتاب شگفت انگيز: کمبريج Cambridge اين کتاب ها را، همانطور که از نامشان معلوم است، براساس روش موفق کتاب هاي English Grammar in Use تحرير کرده است. درسنامه در سمت چپ و تمرين هاي هر درس در مقابل آن (صفحه سمت راست) قرار گرفته اند و همچنين پاسخنامه تشريحي درس ها در انتها ، کتاب را کامل کرده است. کتاب هاي English Vocabulary in Use سطوح متوسط تا پيشرفته داراي 100 درس مي باشند و هر درس دو صفحه را در بر مي گيرد؛ صفحه اول مطالب مربوطه را آموزش مي دهد و صفحه دوم نيز شامل تمرينات مربوط به صفحه اول مي باشد و پاسخ هاي آنها نيز در انتهاي کتاب وجود دارد. 

برای دانلود کلیک نمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *